Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Podanie elmo mobby

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
elmo mobby




Liczba postów : 1
Join date : 20/12/2013

Podanie elmo mobby Empty
PisanieTemat: Podanie elmo mobby   Podanie elmo mobby EmptyPią Gru 20, 2013 2:26 pm

Arrow  Nick: elmo mobby
Arrow  Siła: 450
Arrow  Poziom postaci:5
Arrow  Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/8203776
Arrow  Czy masz fabrykę rakiet? Mam
Arrow  Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz trochę info o sobie: Granat mnie namówił do wstąpienia. Na ircu jestem głównie popołudniami, czasem do późna w nocy. Czasem rano. Generalnie jak komp jest odpalony to i irc chodzi - można mnie slapować :)W grze jestem tyle ile trzeba: jak jest zbiórka to walę zgodnie z rozkazem, a tak to kilka razy dzienie zaglądam, żeby sprawdzić czy coś nowego się nie pojawiło. Nie pracuję. Nie walczę (poza rzucaniem rakiet na zbiórkach). Siły przyrasta mi aktualnie 20 dziennie, ale jak na Gwiadkę będzie promocja na rozbudowę treningów to chciałbym dobudować do 4/4/0/0. W realu: Skończyłem studia i szukam pracy Smile
Arrow  Jak widzisz swoją przyszłość w naszej grupie bojowej? Chciałbym dojechać na samym puszczaniu rakiet do końca D1. Tylko trenując. A potem zacznę koksić :)Od MU oprócz wsparcia merytorycznego oczekiwałbym wsparcia w trenowaniu. Nie mam pojęcia skąd brać tyle golda najpierw na rozbudowę, a później na kontrakty i codzienne treningi :/
Powrót do góry Go down
Sorsha

Sorsha


Liczba postów : 168
Join date : 10/09/2010

Podanie elmo mobby Empty
PisanieTemat: Re: Podanie elmo mobby   Podanie elmo mobby EmptyPią Gru 20, 2013 2:50 pm

Zapraszam na okres próbny na kanał #mw.koksy

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Akademii oraz z naszymi poradnikami z działu Ogłoszenia: https://marynarka.all-up.com/f19-ogloszenia
Powrót do góry Go down
 
Podanie elmo mobby
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Akademia Morska :: Rekrutacja-
Skocz do: