Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Podanie re9dukacja

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
antuga_re9

antuga_re9


Liczba postów : 17
Join date : 20/12/2013

Podanie re9dukacja Empty
PisanieTemat: Podanie re9dukacja   Podanie re9dukacja EmptyPią Gru 20, 2013 3:22 pm

Arrow Nick: re9dukacja
Arrow Siła: 400+
Arrow Poziom postaci: 19
Arrow Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/8222004
Arrow Czy masz fabrykę rakiet? tak
Arrow Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz trochę info o sobie: cześć dostałem zaproszenie by złożyć tutaj podanie, za co dzięx. Długo o sobie nie będę się rozpisywać, na ircu przebywam często pod nickiem antuga. Walczę dziennie jedynie rzucając dwie rakietki, chyba nie muszę mówić dlaczego Smile Siła na razie idzie wolno, oczekuje promocji i ruszam ostro z treningiem za 1.79g. Najbliższy miesiąc/dwa więcej powiedzą Wam o możliwościach mojego konta
Arrow Jak widzisz swoją przyszłość w naszej grupie bojowej? Spoko podoba mi się, wcześniej nawet sprawdzałem wymagania do Was, jednak liczba 10k z łapy w div3 skutecznie pokazała mi gdzie moje miejsce i ile mi brakuje. Mam nadzieję na dobrą zabawę i owocną współpracę! o/
Powrót do góry Go down
Sorsha

Sorsha


Liczba postów : 168
Join date : 10/09/2010

Podanie re9dukacja Empty
PisanieTemat: Re: Podanie re9dukacja   Podanie re9dukacja EmptyPią Gru 20, 2013 3:36 pm

Zapraszam na okres próbny na kanał #mw.koksy

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Akademii oraz z naszymi poradnikami z działu Ogłoszenia: https://marynarka.all-up.com/f19-ogloszenia
Powrót do góry Go down
TheProffesional

TheProffesional


Liczba postów : 6
Join date : 25/07/2013
Age : 22
Skąd : Kuraszków

Podanie re9dukacja Empty
PisanieTemat: Komentarz   Podanie re9dukacja EmptyPią Gru 20, 2013 3:41 pm

To nie jest 10k z łapy,tylko 10k z q7 Wink
Powrót do góry Go down
antuga_re9

antuga_re9


Liczba postów : 17
Join date : 20/12/2013

Podanie re9dukacja Empty
PisanieTemat: Re: Podanie re9dukacja   Podanie re9dukacja EmptyPią Gru 20, 2013 3:57 pm

z q7 czy bez i tak narazie poza zasięgiem Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie re9dukacja Empty
PisanieTemat: Re: Podanie re9dukacja   Podanie re9dukacja Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie re9dukacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Akademia Morska :: Rekrutacja-
Skocz do: