Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Podanie Messallinus

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Messallinus




Liczba postów : 1
Join date : 20/12/2013

Podanie Messallinus Empty
PisanieTemat: Podanie Messallinus   Podanie Messallinus EmptyPią Gru 20, 2013 11:54 pm

Arrow Nick: Messallinus
Arrow Siła: 34
Arrow Poziom postaci: 8
Arrow Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/8245054
Arrow Czy masz fabrykę rakiet? tak
Arrow Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz trochę info o sobie: Zainteresowałem się po przeczytaniu artykułu. Szukam aktywnej grupy ze świetnymi ludźmi, których interesuje czasem także coś poza erepem. Na ircu staram się przebywać dość często, co najmniej 2h dziennie, ale dość nieregularnie to wypada - ostatnio mam trochę więcej czasu.
ArrowJak widzisz swoją przyszłość w naszej grupie bojowej? Chciałbym się szybko rozwijać. Rozwinąć jak najszybciej darmowy trening i budować siłę, a w między czasie polować rakietami na BH. W przyszłości walczyć o ePolskę wraz z najlepszymi.
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

Podanie Messallinus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Messallinus   Podanie Messallinus EmptySob Gru 21, 2013 12:06 am

Idealnie pasujesz do naszego projektu. Młody i ambitny. Do tego z niewielkim poziomem postaci.
Czekaj na akceptację podania. Zapewne jutro dołączysz do grupy Smile
Powrót do góry Go down
tls4

tls4


Liczba postów : 121
Join date : 24/02/2011

Podanie Messallinus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Messallinus   Podanie Messallinus EmptySob Gru 21, 2013 12:27 am

no ja jestem za oczywiście
Powrót do góry Go down
kawa_89




Liczba postów : 27
Join date : 17/11/2012

Podanie Messallinus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Messallinus   Podanie Messallinus EmptySob Gru 21, 2013 5:42 pm

Zapraszam na okres próbny na kanał #mw.koksy

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Akademii oraz z naszymi poradnikami z działu Ogłoszenia: https://marynarka.all-up.com/f19-ogloszenia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Messallinus Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Messallinus   Podanie Messallinus Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie Messallinus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Akademia Morska :: Rekrutacja-
Skocz do: