Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 [Podanie] CurseMeGood

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
cursemegood




Liczba postów : 1
Join date : 21/12/2013
Age : 33
Skąd : Biala Podlaska

[Podanie] CurseMeGood Empty
PisanieTemat: [Podanie] CurseMeGood   [Podanie] CurseMeGood EmptySob Gru 21, 2013 10:23 am

Witam Smile

nick -> CurseMeGood
sila -> 1083
poziom -> 25
http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/8130041
posiadam fabryke rakiet


Dlaczego Wy i jak widze swoja przyszlosc w MW?

Moja przygode z erepem zaczynalem juz pare razy, ale zawsze konczyla sie po krotkim czasie dwuklikania, co bylo powodem znudzenia i w efekcie konto bylo zapominane, a postac zostawiona sama sobie, az stawala sie dead citizen'em. Dwa miesiace temu wrocilem po raz kolejny, ale wiedzialem ze zeby zostac na dluzej bede potrzebowal jakiegos MU, albo bede musial stac sie jednym z politykow ePolski. Jako ze to drugie w moim przypadku raczej nie wchodzi w gre, to zaczalem poszukiwania MU. Szczesliwie gdzies wyszperalem wzmianke o PCA. Ale w PCA nie mozna siedziec wiecznie, wiec rozwazalem wbicie minimalnych wymagan do WP lub GROMu, z naciskiem na to pierwsze, i wtedy ewentualne dolaczenie.
Ale traf chcial ze zobaczylem dzisiaj rano Wasz art i doszedlem do wniosku ze to jest w 100% to czego szukalem, wiec znalazlem sie tutaj Smile
Na ircu aktywny moge byc caly czas kiedy jestem w domu, czyli poza godzinami pracy (zmiany 12/4 h). Moj dzienny przyrost sily wynosi obecnie 15 i zbieram golda na kolejne up'y treningowek.
Jezeli sprawdze sie w aMW, to moja eprzyszlosc chcialbym zwiazac na stale z Wami.
W "realu" mam na imie Michal, 23 lata, i jestem jednym z wielu produktow Polskiego systemu oswiatowego, ktory po studiach (tlumacz j.ang) pracuje obecnie za najnizsza krajowa ( Smile). To chyba tyle o mnie, i mam nadzieje ze wkrotce sie zobaczymy i bede mogl zmienic avka w erepie Smile
Powrót do góry Go down
Sorsha

Sorsha


Liczba postów : 168
Join date : 10/09/2010

[Podanie] CurseMeGood Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie] CurseMeGood   [Podanie] CurseMeGood EmptySob Gru 21, 2013 10:31 am

Bardzo fajne i wyczerpujące podanie Smile

Zapraszam na okres próbny na kanał #mw.koksy

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Akademii oraz z naszymi poradnikami z działu Ogłoszenia: https://marynarka.all-up.com/f19-ogloszenia
Powrót do góry Go down
 
[Podanie] CurseMeGood
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Akademia Morska :: Rekrutacja-
Skocz do: