Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Podanie - Sashibi12

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sashibi12




Liczba postów : 1
Join date : 06/04/2014

Podanie - Sashibi12 Empty
PisanieTemat: Podanie - Sashibi12   Podanie - Sashibi12 EmptyNie Kwi 06, 2014 6:20 pm

Nick: Sashibi12
Siła: 1696
Poziom postaci: 20
Link do profilu: http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/8231952
Czy masz fabrykę rakiet? Tak, Q1
Krótkie uzasadnienie: W poprzedniej bojówce nie mogłem się za bardzo odnaleźć i wydawało mi się, że nie pasuje za bardzo. Po namowach jednego z waszych członków, postanowiłem spróbować w MW, mając nadzieję, że tutaj lepiej się odnajdę. Co do aktywności, to tak parę godzin dziennie, choć zależy od dnia. W samej grze niewiele, bo i niewiele jest do roboty Very Happy Dzienny przyrost siły, to tylko 15, trenuję tylko na darmowym, a nie walczę w ogóle, bo oszczędzam expa, by nie przejść szybko do kolejnej dywizji. W realu to nazywam się Maciek, 19 lat, ostatnia klasa liceum a tak poza tym to niewiele ciekawego do podzielenia się na forum Very Happy
Jak widzisz swoją przyszłość w naszej grupie bojowej?: Mam nadzieję, że szybko się zadomowię tutaj i poznam trochę ludzi. W końcu może przejdę do głównej bojówki Very Happy
Powrót do góry Go down
antuga_re9

antuga_re9


Liczba postów : 17
Join date : 20/12/2013

Podanie - Sashibi12 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Sashibi12   Podanie - Sashibi12 EmptyNie Kwi 06, 2014 8:22 pm

Polecam o/
Powrót do góry Go down
tls4

tls4


Liczba postów : 121
Join date : 24/02/2011

Podanie - Sashibi12 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Sashibi12   Podanie - Sashibi12 EmptyPon Kwi 07, 2014 11:53 am

Zapraszam na #mw w sieci Quakenet. Dogadamy szczegóły Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Sashibi12 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Sashibi12   Podanie - Sashibi12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Sashibi12
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Akademia Morska :: Rekrutacja-
Skocz do: