Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Aplikacja WujkaRema

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
WujekRemo




Liczba postów : 1
Join date : 30/11/2014
Age : 47
Skąd : Poznań/Wałcz

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyPon Gru 01, 2014 1:43 am

Ha, epopeja pt. "Wujek cannot into MW forum" dobiegła końca Wink Wystarczyło wytrzeźwieć i trochę pomyśleć. Ale nadal uważam, że macie najbardziej nieintuicyjne forum ever.

Nick: WujekRemo
Hit: 46 942 (div 3)
Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3045555
Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz troche info o sobie: Jestem Czerwonym Kotem z krwi i kości, ale RCA ostatecznie zgniło od środka, a ja chciałbym jeszcze trochę aktywnie poklikać, zanim umrę. MW jest w tych okolicznościach naturalnym wyborem, bo gościłem już u Was kilkukrotnie przy okazji platowych eventów, a dodatkowo większość moich partyjnych ziomów (również z mojej pierwszej bojówki, The Dragons) jest w MW. Co do technicznych szczegółow: na ircu jestem tak często, jak trzeba (od 17:00 w górę), czasu na eRepa marnuję więcej, niż eRep zasługuje i więcej, niżbym chciał (nienawidzę się za tę słabość), treningi +50 dziennie, standardowo do dyspozycji 140 hitów dziennie, ponadto lubię dobijać do progu +10hp/6 min, więc zazwyczaj napierdalam więcej i częściej, niż ludożerka. Co jeszcze: mam boostery i nie zawaham się ich użyć, dodatkowo ciąglę się spinam, by zdobywać nowe. W RL jestem smutnym urzędasem, który swoją osobowością Marcjanny raczej nie uwiedzie, ale podobno dam się lubić Wink
Jak widzisz swoją przyszłość w naszej grupie bojowej? Hahahaha, jakie pytanie Very Happy Rozbujam Wam tę łajbę, tak właśnie widzę swoją przyszłość w Waszej grupie bojowej Wink
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyPon Gru 01, 2014 5:49 am

jak najbardziej za :-)
Powrót do góry Go down
MaximumSpeed

MaximumSpeed


Liczba postów : 293
Join date : 13/11/2010

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyPon Gru 01, 2014 12:18 pm

WujekRemo napisał:
W RL jestem smutnym urzędasem, który swoją osobowością Marcjanny raczej nie uwiedzie, ale podobno dam się lubić ;

Może inni sie skuszo ;-)
Powrót do góry Go down
antuga_re9

antuga_re9


Liczba postów : 17
Join date : 20/12/2013

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyPią Gru 05, 2014 5:23 pm

bardzo ładna prezentacja i choć nie mam nic do gadania to jestem za :]
Powrót do góry Go down
McDevil




Liczba postów : 22
Join date : 31/10/2012
Age : 33

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyWto Lut 10, 2015 6:26 pm

Czy wróci?
Powrót do góry Go down
MaximumSpeed

MaximumSpeed


Liczba postów : 293
Join date : 13/11/2010

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyWto Lut 10, 2015 9:32 pm

wrocil, bo umarlaki z opozycji doszli do wladzy, ale chyba nie wroci tu. mw sie zle kojarzy przez zero krolactwa pcakow itd. No
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema EmptyPon Lut 23, 2015 10:08 pm

nawet tu nie zajrzy.
lepiej żeby umarł
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aplikacja WujkaRema Empty
PisanieTemat: Re: Aplikacja WujkaRema   Aplikacja WujkaRema Empty

Powrót do góry Go down
 
Aplikacja WujkaRema
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aplikacja:Szaryx

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: