Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Kreczmar - rekrutacja

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kreczmar




Liczba postów : 12
Join date : 11/08/2011

Kreczmar - rekrutacja Empty
PisanieTemat: Kreczmar - rekrutacja   Kreczmar - rekrutacja EmptyPią Sie 12, 2011 3:50 pm

Witam. Jak się pewnie domyślacie, chciałem złożyć podanie. ^^ Nietrudno zauważyć, że mój nick to Kreczmar, a link do profilu to erepublik.com/en/citizen/profile/1811032. Wymagania co do minimalnego hita spełniam, co zostało wykazane już wcześniej na kanale #mw. Co by tu jeszcze napisać? A, tak. Uzasadnienie. Powinniście mnie przyjąć, gdyż nadaję się do MW. Posiadam odpowiednie przygotowanie do spamowania, flejmowania i floodowania zarówno na ircu, jak i na forum. Co do powodów dla których chcę dołączyć do Marynarki Wojennej - uważam, że jest to odpowiednia grupa bojowa. Dużo lepsza od np. pogu. No, co prawda mam tez inne powody, ale o nich chyba lepiej, żebyście nie wiedzieli. Na koniec może kilka piosenek w marynarskim klimacie: youtube.com/watch?v=hV37fdTTTxY&feature=related, youtube.com/watch?v=Z9kelfFL5Ew&feature=related, youtube.com/watch?v=E7LnZwDuhew, youtube.com/watch?v=ygvU4R7-ypw no i jedna taka świąteczna youtube.com/watch?v=tVvbI410btA&feature=related santa
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Kreczmar - rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: Kreczmar - rekrutacja   Kreczmar - rekrutacja EmptyPią Sie 12, 2011 9:41 pm

;o
Powrót do góry Go down
Kreczmar




Liczba postów : 12
Join date : 11/08/2011

Kreczmar - rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: Kreczmar - rekrutacja   Kreczmar - rekrutacja EmptyPią Sie 12, 2011 10:55 pm

Co Miksus, nie spodziewałeś się mnie tutaj? Razz
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

Kreczmar - rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: Kreczmar - rekrutacja   Kreczmar - rekrutacja EmptyNie Sie 14, 2011 1:39 pm

Podanie co prawda mocno podejrzane, a marynarze nie lubia zadnego knucia, ale tez sie go nie boja. Na probe przyjety - zglos sie do jakiegos @ na irc, po dalsze instrukcje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kreczmar - rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: Kreczmar - rekrutacja   Kreczmar - rekrutacja Empty

Powrót do góry Go down
 
Kreczmar - rekrutacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rekrutacja
» beczako rekrutacja
» Rekrutacja WAThrawn
» Frugo31 - Rekrutacja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: