Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)

Go down 
+3
Granatos
komisariusz
oliwa23
7 posters
AutorWiadomość
oliwa23

oliwa23


Liczba postów : 56
Join date : 06/09/2010

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptyWto Wrz 20, 2011 9:00 pm

nick: oliwa23
hit: nie wiem bo API nie działa... Pulse podaje 4600 influ z bronią Q5
link: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2434400
uzasadnienie:
-nie potrafię go podać. emerytura w erepie bez możliwości odwieszenia trwa już kilka miesięcy:) może po prostu bym sobie muzy posłuchał?Wink
-wiem co to jest IRC i zostałem przeszkolony w jego używaniu;) aktywność zależna od wolnego czasu ale ogólnie czasem codziennie a czasem co 2-3dni (zależnie od ilości imprez w weekend)
-czas w erepie spędzam głównie na czytaniu news'ów, ogarnianiu firm i walce 3 razy dziennie czyli co 6 godzin 5-25 minut (mało piszą ostatnio... Placek rozwalił moduł prasowy:P) -trenuję głównie we wszystkich budynkach no chyba że nie mam golda to coś tam odpuszczę. nie zwracam najmniejszej uwagi na to czy jest bonus z NE czy też go nie ma
-w RL jestem albo na wielkim haju albo zbyt zajęty żeby odebrać telefon:P
Powrót do góry Go down
komisariusz




Liczba postów : 17
Join date : 25/01/2011

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptyWto Wrz 20, 2011 9:17 pm

miło będzie Ciebie znowu widziec Smile


Ostatnio zmieniony przez komisariusz dnia Wto Wrz 20, 2011 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptyWto Wrz 20, 2011 9:20 pm

czy ja wiem... troche maly hit, musisz wiecej potrenowac...





ajjaajajajajajajajajaja
Very Happy
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptyWto Wrz 20, 2011 9:57 pm

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Spenser001

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Iloveolivetshirtp235717
Powrót do góry Go down
sokólski




Liczba postów : 6
Join date : 05/09/2010

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptyWto Wrz 20, 2011 10:28 pm

miło, że wracasz Smile
Powrót do góry Go down
anwa

anwa


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2010
Age : 37

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptySro Wrz 21, 2011 7:16 am

no w koncu \o/
nie wiem jak reszta, ale ja się BAARDZO cieszę.

może znów zacznie działać WMMW Very Happy
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) EmptySro Wrz 21, 2011 9:13 am

Mysle, ze mozna Smile Zglos sie, Marynarzu do jakiegos @ na IRCu, to Ci powie co dalej robic, zebys sie na pokladzie nie zagubil, bo pewnie za dlugos z innymi szczurami ladowymi przebywal.

Przyjety.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty
PisanieTemat: Re: "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)   "nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";) Empty

Powrót do góry Go down
 
"nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki";)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: