Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Kureja - podanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kureja




Liczba postów : 4
Join date : 14/11/2010

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptyPon Wrz 26, 2011 6:21 pm

Nick: Kureja
Hit: Q5: 649
tak, wiem, że nisko, nawet bardzo, ale... wracam do gry po długiej przerwie, więc chciałbym i do starej bojówki wrócić, a dlaczego nie czekam aż spełnię wymagania? a bo pospamować bym z kimś chciał Very Happy, nie wspomnę, że z dofem (wiem, że wiele nie dostanę, ale zawsze coś) łatwiej rangę wbijać Very Happy
Link do profilu w eRepublik: Kureja
Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz troche info o sobie: jak aktywny jestes na IRCu: parę h dziennie, ile czasu spedzasz w grze dziennie: kilkanaście minut, bo nie ma co robić, tylko zrobię dmg za tyle wella ile się uda (z 600 dziennie), z jakim boosterem trenujesz: 0,19, cos o sobie w realu: 18 lat, lubię czytać, także mangę, oglądać anime, filmy, pływać, grać w bilard (choć nie idzie mi to rewelacyjnie), spotykać się ze znajomymi ;]
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptyWto Wrz 27, 2011 7:55 am

stary marynarz. ja jestem ZA, mimo niskiego hita.
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptyWto Wrz 27, 2011 10:17 am

Jesli bedzie Cie stac, zeby zawsze bic z czolgami, to jestem za. Jesli nie - to dopiero jak minimum hita osiagniesz.
Powrót do góry Go down
viktyma

viktyma


Liczba postów : 36
Join date : 06/09/2010

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptyWto Wrz 27, 2011 11:06 am

Kureja wraca do nas więc jestem za. Siła to nie wszystko.
Powrót do góry Go down
Kureja




Liczba postów : 4
Join date : 14/11/2010

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptyWto Wrz 27, 2011 1:12 pm

M3fi100 napisał:
Jesli bedzie Cie stac, zeby zawsze bic z czolgami, to jestem za. Jesli nie - to dopiero jak minimum hita osiagniesz.

uhh...
czołgi trochu drogie są, jeśli się zbiera bym sobie town center na wyższe poziomy podbić ;/
20g to dla mnie mało nie jest, wręcz bardzo dużo Very Happy
Powrót do góry Go down
Intao




Liczba postów : 10
Join date : 06/09/2010

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptyWto Wrz 27, 2011 4:54 pm

No to ja przypilnuje żeby kolega miał tanki co dziennie Smile
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie EmptySro Wrz 28, 2011 8:43 am

Przyjety na okres probny. Warunek tak jak pisalem - na zbiorkach bicie z czolgami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kureja - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Kureja - podanie   Kureja - podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Kureja - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie
» lepiejpoznonizwcale-podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: