Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 huberth - podanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
huberth




Liczba postów : 1
Join date : 01/10/2011

huberth - podanie Empty
PisanieTemat: huberth - podanie   huberth - podanie EmptySob Paź 01, 2011 4:10 pm

Nick: huberth
Hit: 2509 [Q5]
Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2952685

Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz trochę info o sobie: Żyje sobie w e-świecie, pracuje walczę i nic z tego nie wynika więc pomyślałem sobie dlaczego by nie wstąpić do grupy bojowej (dostałem zaproszenie od beczako Very Happy ). Dlaczego MW? Myślę że jesteście naprawdę silną grupą i macie w swych szeregach naprawdę fajnych ludzi. Jeśli chodzi o IRC-a to nie mam dużego doświadczenie, grze poświęcam aktywnie kilka razy po kilkadziesiąt minut dziennie. Aktualnie trenuje z wszystkimi boosterami (ale kasa się kończy i wtedy będę trenować za 0.19 Crying or Very sad ) W realu: mam 24 lata w tym roku skończyłem studia, jak na razie się obijam czasem wyskoczymy z beczako na piwko i tak mija czas (chciałem napisać studenta Cool ale już niestety nie Laughing ).
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

huberth - podanie Empty
PisanieTemat: Re: huberth - podanie   huberth - podanie EmptySob Paź 01, 2011 6:01 pm

ladny rank, ladny hit Smile ja jak najbardziej na tak ;p
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

huberth - podanie Empty
PisanieTemat: Re: huberth - podanie   huberth - podanie EmptySob Paź 01, 2011 9:01 pm

zacnie, biore Cie ;p
Powrót do góry Go down
Tirex

Tirex


Liczba postów : 91
Join date : 22/01/2011

huberth - podanie Empty
PisanieTemat: Re: huberth - podanie   huberth - podanie EmptyNie Paź 02, 2011 7:35 pm

Jestem za przyjęciem na pokład Wink
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

huberth - podanie Empty
PisanieTemat: Re: huberth - podanie   huberth - podanie EmptyNie Paź 02, 2011 7:50 pm

Przyjety na okres probny. Zglos sie na IRC do opa po dalsze instrukcje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





huberth - podanie Empty
PisanieTemat: Re: huberth - podanie   huberth - podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
huberth - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie
» lepiejpoznonizwcale-podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: