Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Dziabaczka - podanie

Go down 
+2
Tirex
Dziabaczka
6 posters
AutorWiadomość
Dziabaczka




Liczba postów : 3
Join date : 24/11/2011

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 8:04 pm

Nick: Dziabaczka
Hit: 780 /1561
Link: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4284673
Uzasadnienie & o sobie: Wiem że jestem za cienki do Was ale dostałem zaproszenie od "Komisarza" bo podobno "wam zaimponowałem" w bitwie z Rosją Razz. W grze spędzam ok 1 h dziennie, trenuję tylko za free (chcę rozwinąć się ekonomicznie zanim zacznę napkować), na irc raczej nie wchodzę ale w razie potrzeby wieczorami mogę... ;P W realu jestem rolnikiem (postępowym! Very Happy ) żona, dziecko, 3 psy, 4 koty i w huk roboty... Aha, to że dostałem zaproszenie od jednego z Was, wcale nie oznacza że uważam się za bardziej uprzywilejowanego... Chciałbym być oceniany tak jak pozostali. Smile
Powrót do góry Go down
Tirex

Tirex


Liczba postów : 91
Join date : 22/01/2011

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 8:27 pm

Jestem za przyjęciem na standardowy okres próbny. Co do irca, to wypadałoby żebyś się pokazywał jak siedzisz na kompie abyś załapał się czasem na jakieś zbiórki. Dobrze, że chcesz rozwinąć się ekonomicznie przed napkowaniem, ale booster za 0,19 golda jest wymagany. Jego cena w porównaniu do jakości wypada najkorzystniej, a sam miesięczny koszt jego jest w zupełności pokrywany z medalu SS.

Czekamy na opinie innych Wink
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 8:29 pm

Ja jako standardowy glos rozsadku:

Hit ok, ale:

1) Booster minimum za 0,19 musi byc (jak napisano wyzej sam sie zwraca z medalu)
2) Obecnosc na IRC obowiazakowa - zbiorki.

Przy spelnieniu tych 2 warunkow, nie mam nic przeciwko ;]

Pozdrawiam,
M.
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 8:30 pm

Ile masz hektarów Landu ? Smile
Powrót do góry Go down
Dziabaczka




Liczba postów : 3
Join date : 24/11/2011

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 8:38 pm

Na ircu mogę siedzieć jak będę na kompie, nie ma problemu (raczej wieczorami)
Na bosterka jestem w stanie też przystać bo miałem zamiar go zacząć używać za jakiś miesiąc...
A hektarów mam prawie 17... z lasami licząc... Razz
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 9:06 pm

to malorolny to ty nie jestes Smile
jestem za okresem probnym Smile
Powrót do góry Go down
komisariusz




Liczba postów : 17
Join date : 25/01/2011

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyCzw Lis 24, 2011 10:20 pm

Ja oczywiście jestem na TAK ... Mam nadzieje że będziemy sie widywać na kanałach MW
ps. ( jestem po technikum mechanizacji rolnictwa Razz )
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie EmptyPią Lis 25, 2011 12:36 pm

Jako ze do mnie sie odezwales, ja to zrobie.
Przyjety na standardowy okres probny. Odezwij sie do jakiegos @ na ircu po dalsze instrukcje!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziabaczka - podanie Empty
PisanieTemat: Re: Dziabaczka - podanie   Dziabaczka - podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
Dziabaczka - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie
» lepiejpoznonizwcale-podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: