Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Maciej Maciejewski

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Papryk88

Papryk88


Liczba postów : 5
Join date : 04/12/2011
Age : 35
Skąd : Skierniewice

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyNie Gru 04, 2011 8:24 pm

Nick: Maciej Maciejewski
Hit: Q0:1017 Q5:2034
Link do profilu w eRepublik: KliK
Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz trochę info o sobie: Pewien miła pani(Intao) napisała do mnie z propozycją Very Happy . Spróbować kolejny raz można, byłem kiedyś w RCA ale z braku czasu(nie miałem czasu codziennie wchodzić pod wieczór(20-21)) wyrzucili mnie. Myślę ze nasza współpraca będzie owocna i postaram się wspomóc MW jak najlepiej jak potrafię. santa




Ostatnio zmieniony przez Papryk88 dnia Nie Gru 04, 2011 8:42 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Tirex

Tirex


Liczba postów : 91
Join date : 22/01/2011

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyNie Gru 04, 2011 8:28 pm

Pierwsze primo! Intao to nie Pan Wink
Hit jest ok. Z jakim boosterem trenujesz? Nasz wymóg to co najmniej za 0,19 golda. I rozumiem, że teraz na irca będziesz wchodził?
Powrót do góry Go down
Papryk88

Papryk88


Liczba postów : 5
Join date : 04/12/2011
Age : 35
Skąd : Skierniewice

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyNie Gru 04, 2011 8:42 pm

Buster leci za 0.19g, czasami jak coś oszczędzę golda leci napek, ale to rzadko zbieram na wepon q5 Smile Na ircu trochę siedziałem w RCA, wiem co i jak Smile
Powrót do góry Go down
Tirex

Tirex


Liczba postów : 91
Join date : 22/01/2011

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyNie Gru 04, 2011 8:45 pm

Znaczy mi nie chodzi o samą znajomość irca, bo z tego to zawsze można szybko przeszkolić, tylko o "bywalność" na nim Wink Jeżeli zamierzasz na niego wchodzić, przy obecności na kompie to jestem za standardowym okresem próbnym.

Poczekamy na wypowiedź jeszcze innych osób.
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyNie Gru 04, 2011 8:56 pm

sprawdzimy twoja aktywnosc na okresie probnym Smile

Czym sie zajmujesz w rl?
Powrót do góry Go down
Papryk88

Papryk88


Liczba postów : 5
Join date : 04/12/2011
Age : 35
Skąd : Skierniewice

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyNie Gru 04, 2011 8:56 pm

Zazwyczaj jest tak: Ze wstaje rano(jak mam do roboty na popołudnie) Komputer ON - myje się - jem - eRep - no tu by było miejsce na irca:P - praca - eRep+irc - sen etc Razz no tak z grubsza bo no life nie jestem Razz

@frogpenis Przyszły Farmaceuta, a teraz pracuje w magazynie bakalii.
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyPon Gru 05, 2011 1:24 am

lol? skierniewice? Łohohoho moj ziomek \o/
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski EmptyPon Gru 05, 2011 6:46 pm

Przyjety na okres probny, zglos sie do opow na IRC po dalsze instrukcje.
Quakenet kanał #mw
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Maciej Maciejewski Empty
PisanieTemat: Re: Maciej Maciejewski   Maciej Maciejewski Empty

Powrót do góry Go down
 
Maciej Maciejewski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: