Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 MarcinKrosno - podanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
marcinkrosno




Liczba postów : 2
Join date : 09/01/2012

MarcinKrosno - podanie Empty
PisanieTemat: MarcinKrosno - podanie   MarcinKrosno - podanie EmptyPon Sty 09, 2012 12:28 am

MarcinKrosno
Q0 - 1312
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2331654
Na eRep jestem codzennie (w tym tyg wyjezdzam i moze byc roznie z internetem) przewaznie dwa razy tak żeby wbić DO ale roznie to bywa jezli chodzi o to w jakich orach dnia, IRCa znam, moze dzialac bez problemu w tle jak siedze na kompie, nie uzywam boosterow. Jestem tu za namową członka MW tls4 Wink

edit: własnie doczytałem że trening 0.19 jest wymagany, czy dofy go pokrywaja? bo jestem na etapie rozbudowy landow, i poki niebede w stanie zarobic na terning 0.19 plus cos odlozyc poty bede cwiczyl bez boosterow.

pozdrawiam
Powrót do góry Go down
tls4

tls4


Liczba postów : 121
Join date : 24/02/2011

MarcinKrosno - podanie Empty
PisanieTemat: Re: MarcinKrosno - podanie   MarcinKrosno - podanie EmptyPon Sty 09, 2012 1:10 am

Dof zależy od tego ile wbijesz na zbiórkach. Ciężko określić ile będziesz dostawać, bo nie wiemy na ile będziesz aktywny.
Powrót do góry Go down
marcinkrosno




Liczba postów : 2
Join date : 09/01/2012

MarcinKrosno - podanie Empty
PisanieTemat: Re: MarcinKrosno - podanie   MarcinKrosno - podanie EmptyPon Sty 09, 2012 1:23 pm

niestety musze zrezygnowac z kandydowania do grupy, z powodu braku czasu musze zostac na dwukliku, pozdrawiam i dzieki za propozycje, o7
Powrót do góry Go down
Sponsored content





MarcinKrosno - podanie Empty
PisanieTemat: Re: MarcinKrosno - podanie   MarcinKrosno - podanie Empty

Powrót do góry Go down
 
MarcinKrosno - podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie
» lepiejpoznonizwcale-podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: