Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Podanie Gluteklol

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gluteklol




Liczba postów : 1
Join date : 20/12/2013

Podanie Gluteklol Empty
PisanieTemat: Podanie Gluteklol   Podanie Gluteklol EmptyPią Gru 20, 2013 2:56 pm

Arrow Nick: Gluteklol
Arrow Siła: 571
Arrow Poziom postaci: 20
Arrow Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/8218127
Arrow Czy masz fabrykę rakiet?: Tak, posiadam fabrykę rakiet na pierwszym poziomie.
Arrow Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz trochę info o sobie: Do złożenia podania namówił mnie kakawka. IRC mam odpalony non stop na drugim monitorze praktycznie każdego dnia od godziny 15 do 24. Aktualnie trenuje tylko na siłce i bije wyłącznie z rakiet. Mój dzienny przyrost siły do 27.5 i czekam na przeceny siłowni. Gram w erepa od 30 listopada tego roku. Zdecydowałem się na grę, ponieważ namówił mnie do tego kolega. Z racji, że w tym roku mam maturę chciałem zabić resztę czasu poza nauką na jakieś grze i akurat wypadło na eRepa Smile. Odświeżam eRepa co chwilę nawet nie wiem po co (braindead). Gram w wolnych chwilach w League of Legends (Gluteklol EUW) i Hearthstone'a. Uwielbiam pizzę oraz Orange Juice Very Happy. Jestem cholerykiem i kocham spać.
Arrow Jak widzisz swoją przyszłość, w naszej grupie bojowej?: Chce być top 1 jak w każdej innej grze i oczywiście dobrze się bawić Smile.
Powrót do góry Go down
Sorsha

Sorsha


Liczba postów : 168
Join date : 10/09/2010

Podanie Gluteklol Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Gluteklol   Podanie Gluteklol EmptyPią Gru 20, 2013 3:03 pm

Zapraszam na okres próbny na kanał #mw.koksy

Proszę o zapoznanie się z regulaminem Akademii oraz z naszymi poradnikami z działu Ogłoszenia: https://marynarka.all-up.com/f19-ogloszenia
Powrót do góry Go down
 
Podanie Gluteklol
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Vidarx - podanie
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Akademia Morska :: Rekrutacja-
Skocz do: