Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Podanie - GreeK

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
GreeK




Liczba postów : 1
Join date : 27/06/2014

Podanie - GreeK Empty
PisanieTemat: Podanie - GreeK   Podanie - GreeK EmptyPią Cze 27, 2014 7:54 pm

Nick: GreeK
Hit: 78299
Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1004582

Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz troche info o sobie:
Cze. Przybyłem tutaj z braku AI, a konkretnie wybór padł na MW, bo siedzę już w Waszym MU z okazji turnieju bojówek.
Mam nadzieję, że niektórzy mnie już znają. Byłem w AI od ~października 2009 do teraz z kilkoma miesiącami przerwy na dwuklik.
Przez dużą część tego czasu byłem dowódcą i przebywałem na kanale #dowodztwo.erepublik.pl. Teraz nawet nie chciałoby mi się tam siedzieć, ale takie doświadczenie jest gwarancją, że umiem trollować.

Jak widzisz swoją przyszłość w naszej grupie bojowej?
Pozytywnie. Jestem znacznie mniej aktywny niż kiedyś i erep nie wzbudza u mnie już jakichś wielkich emocji, ale minimum powinienem wykręcać bez trudu. Na IRCu siedzę cały czas, choć czasem tylko teoretycznie.
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

Podanie - GreeK Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - GreeK   Podanie - GreeK EmptyPią Cze 27, 2014 11:48 pm

znam, polecam.
liczę, że te 150 hitów tygodniowo nie będzie problemem, mimo jawnej niechęci do erepa Razz
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 109
Skąd : zza winkla

Podanie - GreeK Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - GreeK   Podanie - GreeK EmptySob Cze 28, 2014 7:27 am

wez kredyt
Powrót do góry Go down
MaximumSpeed

MaximumSpeed


Liczba postów : 293
Join date : 13/11/2010

Podanie - GreeK Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - GreeK   Podanie - GreeK EmptySob Cze 28, 2014 9:17 am

co je :O
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - GreeK Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - GreeK   Podanie - GreeK Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie - GreeK
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: