Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 majkel1256-podanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
majkel1256




Liczba postów : 1
Join date : 30/09/2015

majkel1256-podanie Empty
PisanieTemat: majkel1256-podanie   majkel1256-podanie EmptyCzw Paź 01, 2015 6:48 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Oto moje podanie:

Nick: majkel1256
Hit: ~90k
Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2336022
Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat wy: Wybrałem was, ponieważ Spikus mówił, że jesteście najlepsi. Chcę zatem dołączyć do najlepszych! Moja aktywność w grze wzrosła dopiero niedawno, dlatego też chciałbym się czegoś nauczyć od doświadczonych marynarzy. Na IRCu jestem zawsze gdy mam włączonego kompa, czyli w miarę często. Podobnie jest z czasem spędzanym w grze - zawsze jest otwarta karta z erepem. Treningi mam wszystkie na full + kontrakt. Co do walki, to staram się, aby energia jaką mam do wystrzelania nie marnowała się. Tzn przy moim refilu +20hp/6min dziennie wbijam około 480 hitów z Q7. W realu: mam na imię Łukasz i mam 21 lat.
Jak widze swoją przyszłość grupie: Chciałbym bić dla Marynarki Wojennej do końca erepa i jeden dzień dłużej Smile
Powrót do góry Go down
Granatos




Liczba postów : 212
Join date : 20/01/2011
Age : 32

majkel1256-podanie Empty
PisanieTemat: Re: majkel1256-podanie   majkel1256-podanie EmptyPią Paź 02, 2015 7:39 am

spoko.
zapraszamy na #mw na tydzień próbny.
zgłoś się np do tls4.
Powrót do góry Go down
 
majkel1256-podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: