Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 xeez podanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
xeez




Liczba postów : 1
Join date : 13/12/2015

xeez podanie Empty
PisanieTemat: xeez podanie   xeez podanie EmptySro Gru 16, 2015 10:19 pm

Ulegając naciskom niniejszym zwracam się do Was z prośbą o przyjęcie mnie w wasze szeregi.

Nick : xeez
Hit Q7 : 93638
Link : http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3143068

Na ircu często od rana do nocy z różnymi przerwami , czasami pół dnia mnie nie ma, nie ma reguły ale generalnie często jestem online. W grze spędzam tyle czasu ile wymagają wszystkie kliknięcia Smile , czyli treningi i regularne zbijanie limitów , czasami z nudów poczytam cyck... , przepraszam polską prasę Very Happy .
Codzienny przyrost siły to 87,5 a walczę tyle ile mi się energii odnowi.
Czemu MW ? Bo nigdzie indziej mnie nie chcieli Very Happy  A poważniej w RCA nic się nie dzieje a że ostatnio sobie trochę aktywniej klikałem i przy okazji eventu przeskoczyłem do was na chwilę wymyśliłem sobie że zostanę i zobaczę co tu u was się dzieje. No i jeszcze Graculka zawsze się zachwycała MW , więc potraktujcie to jako wasz dodatkowy atut Smile
Przyszłość - posiedzę , zobaczę czy dzieje się coś ciekawego , czy mi się będzie podobało i wtedy postanowię czy osiąde na dłużej czy odpłynę w siną dal.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania Smile
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 109
Skąd : zza winkla

xeez podanie Empty
PisanieTemat: Re: xeez podanie   xeez podanie EmptyCzw Gru 17, 2015 8:45 am

akceptuje i zapraszam na testy
Powrót do góry Go down
 
xeez podanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW
» M3f podanie
» B-I-G podanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: