Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 krajkosadi - podanie o przyjęcie

Go down 
AutorWiadomość
krajkos
Gość




krajkosadi - podanie o przyjęcie Empty
PisanieTemat: krajkosadi - podanie o przyjęcie   krajkosadi - podanie o przyjęcie EmptyPon Sty 24, 2011 9:06 pm

Witam!

Z miłą chęcią pragnę wstąpić w szeregi Marynarki Wojennej! Moja obecna siła to 831.41 pkt, ranga Major***. Za długo robiłem za "dwuklika", samotnie rozwijając postać. Czas rozwinąć skrzydła! Jestem osobą która mało śpi - od 3 do 5-ciu godzin, więc ekstremalne godziny walki nie zrobią na mnie większego wrażenia. Z zawodu/zainteresowania zajmuję się historią, mam 22 lata, mieszkam gdzieś daleko we wschodniej Polsce... Razz Jeśli uważacie, że moja osoba może coś wnieść do MW - z niecierpliwością czekam na odpowiedź! Więcej się "nie produkuje", nie zalewam Was ścianą tekstu. Mogę jedynie podziękować za "uwagę", wszystkich pozdrowić i z góry podziękować.

krajkosadi
Powrót do góry Go down
krajkos
Gość




krajkosadi - podanie o przyjęcie Empty
PisanieTemat: Re: krajkosadi - podanie o przyjęcie   krajkosadi - podanie o przyjęcie EmptyPon Sty 24, 2011 9:57 pm

Chyba za dużo dziękowałem na końcu xD
Miałem kiepski dzień, mam nadzieję, że w końcu spotka mnie coś fajnego Wink

dodaje link do profilu
Powrót do góry Go down
krajkos
Gość




krajkosadi - podanie o przyjęcie Empty
PisanieTemat: Re: krajkosadi - podanie o przyjęcie   krajkosadi - podanie o przyjęcie EmptyPon Sty 24, 2011 9:58 pm

Powrót do góry Go down
czarownica

czarownica


Liczba postów : 27
Join date : 13/11/2010

krajkosadi - podanie o przyjęcie Empty
PisanieTemat: Re: krajkosadi - podanie o przyjęcie   krajkosadi - podanie o przyjęcie EmptyPon Sty 24, 2011 10:42 pm

Twoj entuzjazm bardzo nam sie podoba:) zapraszami wiec na irc o7
Powrót do góry Go down
Sponsored content





krajkosadi - podanie o przyjęcie Empty
PisanieTemat: Re: krajkosadi - podanie o przyjęcie   krajkosadi - podanie o przyjęcie Empty

Powrót do góry Go down
 
krajkosadi - podanie o przyjęcie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie o przyjęcie do MW
» StonyUnited - podanie o przyjęcie w te zacne szeregi
» lepiejpoznonizwcale-podanie
» Podanie Kob TM
» Podanie do MW

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: