Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Trololo - podanko

Go down 
+3
anwa
masash
LeoVince
7 posters
AutorWiadomość
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 9:05 am

Nick: Leo Vince
Siła: 3455
Link: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3172996
Powód: tenskniłam Sad
Powrót do góry Go down
masash

masash


Liczba postów : 208
Join date : 20/11/2010
Age : 61
Skąd : stolyca

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 9:11 am

yes yes yes


-[ 15:38.30 ]- -( LeoVince ): moglbys otworzyc ten topic o podanie albo dac pelniejsza wersje loga a nie wyciete urywki m3fa?
-[ 15:38.31 ]- -( LeoVince ): http://pokazywarka.pl/z2odfe/


Ostatnio zmieniony przez masash dnia Nie Cze 12, 2011 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
anwa

anwa


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2010
Age : 37

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 9:13 am

Nie wiem jak inni, ale ja też tesknilam za leosiowym trolololo na kanale..
Powrót do góry Go down
Tirex

Tirex


Liczba postów : 91
Join date : 22/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 10:24 am

Spamuj ku chwale MW Razz
Powrót do góry Go down
M3f

M3f


Liczba postów : 169
Join date : 15/02/2011
Age : 44
Skąd : W-wa. Ursus

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 1:25 pm

[15:20] <@M3f> LeoVince
[15:20] <@M3f> czego tu szukasz?
[15:20] <@M3f> to kanal dla MW tylko
[15:21] <LeoVince> szzerze? chuj ci do tego Smile

Przykro mi, ale z takim podejsciem nie ma moim zdaniem miejsca dla tej osoby w MW. Jesli sie to zmieni - dostosuje sie do glosu wiekszosci, jesli nie - nie ma mowy.

Przyznaje, ze nie wiedzialem, ze ktos go przyjal z powrotem - stad takie moje pytanie na start na kanale zbiorkowym.

Otwieram temat pod dyskusje z powrotem, zeby np. zainteresowany tez mogl sie wypowiedziec.
Powrót do góry Go down
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 2:26 pm

Wersja pełniejsza logów:
http://pokazywarka.pl/z2odfe/

Nie pozwolę traktować się jak gówno i nie rozumiem po co mnie przyjmowano i zapraszano do MW skoro kilka godzin później zostałem zbanowany i wyrzucony.

Wydaje ci się m3f, że jesteś władcą MW i nikt nie może ci się sprzeciwić, niestety mylisz się, jesteś tylko byłym członkiem który przyszedł z RCA i kurczowo trzyma się dowódczego narzucając swój porządek. Rozdając bany za nic innym na kanałach MW pokazujesz jak bardzo przypominasz mixa, który zachowuje się IDENTYCZNIE robiąc to co ty a może ty to co on.

Proszę w związku z tym o jakieś info od kogoś innego niż komunista m3f, bo już nie wiem czy jestem w MW czy nie...

PS. m3f to nie komunizm, mamy wolny kraj, każdy może kibicować komu chce i nie masz prawa za to ludzi banować, bo dorwałeś się do dowództwa - z tego co mi wiadomo nie raz już banowałeś, bo tak ci się podobało albo kogoś nie lubisz. Myślałem, że MW to bojówka otwarta dla wszystkich, widać się myliłem.


[15:21] <@M3f> nikt tego ze mna nie uzgodnil

Wprowadzaj dalej rządy autorytarne w tej grupie bojowej, ale beze mnie Smile
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 2:55 pm

M3f zamiast od razu cię zbanować myśląc że nie jesteś w MW, postanowił najpierw spytać a ty pierwszy bez najmniejszego powodu odezwałeś się wulgarnie i niemiło. Osobiście odczuwam bardzo negatywnie twoje słowa i nie wyobrażam sobie żebyś miał tak odzywać się do kogokolwiek.

I naprawdę nie wiem co robi tam moja wycięta z kontekstu nie mająca nic wspólnego z całym zdarzeniem linijka -,-
Powrót do góry Go down
legalny

legalny


Liczba postów : 41
Join date : 06/09/2010
Age : 40
Skąd : Szczecin

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 3:35 pm

Też chciałem, żeby się wypowiedzieli wszyscy dowódcy, niestety masash się pośpieszył Leo jest dość nieokrzesany, w sumie mi nie przeszkadza, chodź sam kilka razy go wykopałem, zdarza mu się przegiąć po protu. Jeżeli ma się odnosić w ten sposób to jestem na nie, ale jestem też skory dać mu szansę podporządkuje się większości.
Powrót do góry Go down
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 3:57 pm

Nie wiem po co tu wracałem.
Gdyby nie głupie docinki, traktowanie mnie jak gówna, flejm na każdym kroku i bany m3fa nie byłoby sprawy.

Gnijcie sobie dalej o/
Tylko po co mnie w ogóle przyjmowaliście skoro kilka godzin później wbił towarzysz i mnie wydalił? Tego tylko nie rozumiem.
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 4:22 pm

Ja nie rozumiem czemu tak się do niego odezwałeś? Jak dla mnie to ban za takie coś jest jak najbardziej słuszny. Nie widzę w twoich słowach ani trochę humoru, ironii lub czegokolwiek oprócz nienawiści.

Nie mam nic przeciwko temu żeby leo był w MW, ale ta odzywka mnie zaszokowała.
Powrót do góry Go down
anwa

anwa


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2010
Age : 37

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 4:25 pm

Jak dzieci...
ja cały czas chcę, żeby leoś był w MW. i szczerze mówiąc nie wiem czemu się go tak czepiacie. to że ma niewyparzony język i głośno mówi co mu się nie podoba to chyba zaleta a nie wada.
Powrót do góry Go down
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 4:26 pm

Ban nie był za odzywkę, ale za to, że wg. m3fa nie byłem w MW i nie miałem prawa przebywać na #mw.xxxxx, więc czy odzywka by była czy nie ban by poszedł Smile

Jeszcze raz:
[15:20] <@M3f> LeoVince
[15:20] <@M3f> czego tu szukasz?
[15:20] <@M3f> to kanal dla MW tylko
[15:20] <@Tirex> M3f wrócił
[15:20] <LeoVince> szzerze? chuj ci do tego Smile
[15:21] <@Tirex> !slap
[15:21] <@M3f> szczerze?
[15:21] <@M3f> nikt tego ze mna nie uzgodnil
[15:21] <@M3f> pa
[15:21] <@M3f> !ban LeoVince 24h
[15:21] <@Miksuss> \o/?


edit(frog): zmienilem nazwe kanalu na #mw.xxxxx
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 4:47 pm

Swoją odzywką na pewno nie pomogłeś wyjaśnić sytuacji
Powrót do góry Go down
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 5:10 pm

Co nie zmienia faktu, że i tak ban by poszedł. Tylko nie wiem czy nadal jestem w MW, wyjaśni mi jakiś dowódca? Albo zróbcie jakieś głosowanie, cokolwiek, lubię mieć jasną, klarowną sytuację. Wóz albo przewóz.
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 6:22 pm

Jestem pewien na 100% że ban by nie poszedł gdybyś tak się nie zachował..

Co do jasności sytuacji jeśli pogodzisz się ze wszystkimi to wygląda na to że jesteś w MW.
Powrót do góry Go down
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 6:30 pm

A ja mimo wszystko jestem pewien, bo jak już mówiłem m3f stwierdził, że nie jestem w MW, więc nie mogę przebywać na #mw.xxxxx. Wystarczy logiki trochę.

edit(frog): zmienilem nazwe kanalu na #mw.xxxxx
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 6:35 pm

Prawda jest taka że to ty zaczęłaś robić problemy swoją odzywką.. i zwalanie winy na m3f nic nie da.

M3fi100 napisał:

(...)Przykro mi, ale z takim podejsciem nie ma moim zdaniem miejsca dla tej osoby w MW. Jesli sie to zmieni - dostosuje sie do glosu wiekszosci, jesli nie - nie ma mowy. (...)

legalny napisał:

(...) Jeżeli ma się odnosić w ten sposób to jestem na nie, ale jestem też skory dać mu szansę podporządkuje się większości.
Powrót do góry Go down
LeoVince

LeoVince


Liczba postów : 80
Join date : 17/01/2011

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 7:00 pm

Edytować posta każdy umie Smile
Powrót do góry Go down
legalny

legalny


Liczba postów : 41
Join date : 06/09/2010
Age : 40
Skąd : Szczecin

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 9:53 pm

Leo Vince zostajesz przyjęty do MW. Tylko żeby nie było zbędnych kłótni.
Powrót do góry Go down
Miksus

Miksus


Liczba postów : 77
Join date : 13/11/2010
Skąd : Ruda

Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko EmptyNie Cze 12, 2011 10:02 pm

Post był edytowany chwile po napisaniu go

Tak czy inaczej
Miksus napisał:

Co do jasności sytuacji jeśli pogodzisz się ze wszystkimi to wygląda na to że jesteś w MW.

Nie wiem po co robicie te wszystkie awantury. M3f jest radykalny (mi też nie zawsze się to podoba) ale w wielu sytuacjach dobrze się to sprawdza. Twoja odzywka była jedną z tych sytuacji. Twój tekst był bardzo chamski i M3f mógł poczuć się urażony, tym bardziej że jest dowódcą i ma jak największe prawo spytać cię o takie rzeczy. Jego dalsze słowa i czyny były tylko odpowiedzią na twoje zachowanie.

Jeśli już wszystko sobie wytłumaczyliśmy to może przestalibyśmy się tu kłócić i spędzili jakoś przyjemniej ten czas. Jeśli chcesz wrócić to zapraszamy, ale proszę zarówno z mojej strony jak i całego dowództwa normalne zachowywanie się Wink oraz pogodzenie się z M3f, albo przynajmniej podpisanie rozejmu Smile bo wasza wojna nie jest miła ani dla nas, ani dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trololo - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Trololo - podanko   Trololo - podanko Empty

Powrót do góry Go down
 
Trololo - podanko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czuowieg666 - podanko
» podanie podanko podanienko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: