Marynarka Wojenna
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum Marynarki Wojennej
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Codziennie zapraszamy na zbiórki na kanale #mw! Witamy na forum MW. Nowych czlonkow zapraszamy do dzialu rekutacji.

 

 Czuowieg666 - podanko

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Czuowieg666




Liczba postów : 1
Join date : 22/01/2016
Age : 27
Skąd : Lublin

Czuowieg666 - podanko Empty
PisanieTemat: Czuowieg666 - podanko   Czuowieg666 - podanko EmptyPią Sty 22, 2016 11:13 am

Nick: Czuowieg666
Hit: 1208 (mało Crying or Very sad )
Link do profilu w eRepublik: http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/8760642
Krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat my oraz troche info o sobie:Grę zacząłem w sumie niedawno, wiem, że najlepszy nie jestem i nie będę, wybrałem Marynarkę gdyż uznałem, że byłby to dla mnie najlepszy wybór na przyszłość. IRCa w sumie odkryłem dosyć niedawno i powoli się rozkręcam, darmowy trening na siłę rozbudowany mam na max, zbieram teraz na inne, walczę różnie ostatnio mało z powodu braku funduszy i zbyt szybkiego nabijania poziomu, w grze jestem dostępny prawie cały dzień bo dostęp z telefonu jest. A coś o mnie. Mam na imię Bartłomiej, mieszkam w Lubelskim, w przyszłości zamierzam pójść do wojska, lubię schabowego i zupę ogorkową  Wink


Pozdrawiam i Dziękuję
Powrót do góry Go down
frogpenis

frogpenis


Liczba postów : 276
Join date : 05/09/2010
Age : 110
Skąd : zza winkla

Czuowieg666 - podanko Empty
PisanieTemat: Re: Czuowieg666 - podanko   Czuowieg666 - podanko EmptyPią Sty 22, 2016 11:28 am

z powodu schabowego zapraszamy na okres probny
Powrót do góry Go down
 
Czuowieg666 - podanko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trololo - podanko
» podanie podanko podanienko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marynarka Wojenna :: Marynarka Wojenna :: Rekrutacja-
Skocz do: